Movies
Ratings
318
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 3.0
ItRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0- Steel RainRated ★ 2.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5