Movies
Ratings
295
SwiriRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 2.5
WatchmenRated ★ 1.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
DragonHeartRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 1.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0