Movies
Ratings
1016
There Will Be BloodRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
- Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
- Love UntangledRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Blood of WolvesRated ★ 4.0
The Equalizer 3Rated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Final PortraitRated ★ 3.5- Bogota: City of the LostRated ★ 2.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0- Carry OnRated ★ 3.0
- Rebel RidgeRated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 4.0