Titles you rated
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
JumperRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 3.0