Movies
Ratings
813
Young AhmedRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0- Believer: extended cutRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Tokyo!Rated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5