Movies
Ratings
572
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
I'm Still HereRated ★ 3.5- WhiplashRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.0- A Nonsense Christmas with Sabrina CarpenterRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5- Doctor Who: The Husbands of River SongRated ★ 4.0
- Doctor Who: The GiggleRated ★ 2.5
- Doctor Who: Wild Blue YonderRated ★ 3.5
- Doctor Who: The Star BeastRated ★ 3.0
- Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5