Titles you rated
The PianistRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
ContagionRated ★ 3.5
The House BunnyRated ★ 3.5
Happiness for SaleRated ★ 3.0