Movies
Ratings
530- The UglyRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0- The MatchRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
ConfessionRated ★ 3.5
On the LineRated ★ 2.5
The Art of Racing in the RainRated ★ 3.5
The Basketball DiariesRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 3.0
BluebeardRated ★ 2.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0