Movies
Ratings
208
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.0- Rules of DatingRated ★ 2.5
The King's Case NoteRated ★ 2.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 2.5
Runway CopRated ★ 2.0
Old PartnerRated ★ 3.5