Movies
Ratings
327
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 5.0- The World of LoveRated ★ 4.5
- The Voice of Hind RajabRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
BugoniaRated ★ 3.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- No Other ChoiceRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0- GraceRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 3.5- Reflection in a Dead DiamondRated ★ 2.0
- The Go-to RestaurantRated ★ 0.5
Young & FineRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 3.0