Movies
Ratings
119
DreamgirlsRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 2.0
Something's Gotta GiveRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0- Between Love and HateRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0