Movies
Ratings
747
DodgeBall: A True Underdog StoryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.5
AcceptedRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 3.0
Hateshinaki ScarletRated ★ 0.5- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Sumikko Gurashi : The Sky Kingdom and Two ChildrenRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 3.5
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 3.5
Addams Family ValuesRated ★ 4.0
The Addams FamilyRated ★ 3.5
Paddington in PeruRated ★ 3.5
Night on EarthRated ★ 5.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.5
Role ModelsRated ★ 4.0