Movies
Ratings
3696- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
- The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0- The World of LoveRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Dream ScenarioRated ★ 3.0
The PostRated ★ 3.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.0- Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
- Jeong-sunRated ★ 3.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5- Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ReLIFERated ★ 1.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.0