Movies
Ratings
1057
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
Spy NationRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.0
The AccountantRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 3.0- Blood RainRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Money MonsterRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.0