Movies
Ratings
76
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
Ben-HurRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.0
The Green MileRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 2.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
MulanRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 1.5