Movies
Ratings
718
HappyendRated ★ 4.0
SuperRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0- Steel RainRated ★ 2.5
The Chinese FeastRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
Twilight Zone: The MovieRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 1.0
VeteranRated ★ 4.5
MemoriesRated ★ 5.0
The Neverending Story II: The Next ChapterRated ★ 5.0
The NeverEnding StoryRated ★ 5.0
GremlinsRated ★ 4.0- MapadoRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5