Series
Ratings
91
For You in Full BlossomRated ★ 5.0- Just a bit EspersRated ★ 3.5
- So, You Make ItRated ★ 4.0
Dr. Coto's Clinic 2004Rated ★ 3.5
Dr. Coto's ClinicRated ★ 3.5- My Melody & KuromiRated ★ 4.0

2gether: The SeriesRated ★ 3.5
The Beast Player ErinRated ★ 4.5
The Tatami GalaxyRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 3.0
Girls' Last TourRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5
Ranking of KingsRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 3.5
울지마, 하라짱Rated ★ 5.0
Deka WankoRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0- I Am Groot Season 1Rated ★ 3.5