Movies
Ratings
406
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 2.5
TempleRated ★ 1.5
Candy JarRated ★ 3.0- Love HardRated ★ 2.5
- Single All the WayRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 2.5- TiptoeingRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 4.5
Barton FinkRated ★ 3.0
Vive L'AmourRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5