Movies
Ratings
53
MaudieRated ★ 4.5
The Anthem of the HeartRated ★ 3.0
Flying ColorsRated ★ 4.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
My Rainy DaysRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
ColorfulRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0