Movies
Ratings
1762- MaterialistsRated ★ 3.0
PoetryRated ★ 4.5
OasisRated ★ 4.0
An Autumn AfternoonRated ★ 4.0
Wendy And LucyRated ★ 3.5
ScrapperRated ★ 3.0- SteveRated ★ 3.5
Marty SupremeRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
BabygirlRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
A Dog's Way HomeRated ★ 2.0
Dreams for SaleRated ★ 3.0- Jay KellyRated ★ 4.0
Captain FantasticRated ★ 3.0
HappeningRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- VirusRated ★ 2.5
- 1000% Me: Growing Up MixedRated ★ 3.0