Movies
Ratings
387
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5- Running ManRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
C'est Si BonRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0