Movies
Ratings
778
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5- The King's WardenRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0- Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5- BossRated ★ 2.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
PilotRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 1.5
R-PointRated ★ 3.5- The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0