Movies
Ratings
144
Spies in DisguiseRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0- The Pixar StoryRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0