Movies
Ratings
355
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Jakob the LiarRated ★ 4.0
Oliver TwistRated ★ 4.5
Rain ManRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
The Painted VeilRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 3.5