Movies
Ratings
41
IdentityRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
The Number 23Rated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
TroyRated ★ 2.0
Bleak NightRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 4.0