Movies
Ratings
249
Jurassic WorldRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5- Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Danny CollinsRated ★ 3.0
The Long Way HomeRated ★ 2.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 2.5
The TreacherousRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0