Movies
Ratings
337
The Eighth DayRated ★ 3.5
8 WomenRated ★ 4.0
Please Stand ByRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
The BirdsRated ★ 4.5
102 DalmatiansRated ★ 3.0
In Another CountryRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 5.0- A Bold FamilyRated ★ 3.5
The SnowmanRated ★ 4.0- Tears in the AmazonRated ★ 4.0
ChocolatRated ★ 3.5- SproutRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Nicholas on HolidayRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 3.0
Isle of DogsRated ★ 4.0
The LunchboxRated ★ 3.5
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.0