Movies
Ratings
244
La La LandRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0- A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5- LavaRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 2.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0