Movies
Ratings
1400
Handsome GuysRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 2.5- The King's WardenRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0- Forbidden FairytaleRated ★ 1.5
AuditionRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5- Those Who Leave Buy FlowersRated ★ 3.0
- 20th Century GirlRated ★ 2.5
- Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
Spring Bears LoveRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 3.5
Odd ThomasRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- What the CAKE!Rated ★ 3.5
SecretaryRated ★ 3.0
Hit ManRated ★ 3.5