Movies
Ratings
62
Sleepless in SeattleRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
It Could Happen to YouRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0