Movies
Ratings
629
ParasiteRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 3.0
Green FishRated ★ 3.5- Steel RainRated ★ 4.0
No Blood No TearsRated ★ 3.0
HugoRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
Hello BrotherRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.0
Toy Story of Terror!Rated ★ 3.5
The World of KanakoRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0- All the Boys Are Called PatrickRated ★ 4.0
The Man Who Knew Too MuchRated ★ 4.5
The SilenceRated ★ 4.0
The Golden AgeRated ★ 3.5
The Thomas Crown AffairRated ★ 3.5
I ConfessRated ★ 4.0