Movies
Ratings
51
TitanicRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Hudson HawkRated ★ 3.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
ChaosRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Dances with WolvesRated ★ 3.0
A Late QuartetRated ★ 3.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
Rocky VRated ★ 3.5
Marriage BlueRated ★ 2.5
Another Public EnemyRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Death SentenceRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0- A PromiseRated ★ 2.5