Movies
Ratings
403
LucyRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0