Movies
Ratings
508
Once We Were UsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
The Iron LadyRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
20 Days in MariupolRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 1.0
UnbowedRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.5
K-19: The WidowmakerRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
K-PAXRated ★ 3.0
Hotel RwandaRated ★ 3.0
The BoatRated ★ 4.0
First BloodRated ★ 4.5
A Moment of RomanceRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 3.5