Movies
Ratings
490
CodaRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Buena Vista Social ClubRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Godzilla Minus OneRated ★ 3.0- Good NewsRated ★ 3.5
BakudanRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Yu-Gi-Oh!: Bonds Beyond TimeRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5- Train DreamsRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 2.5
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0