Movies
Ratings
100
Coyote UglyRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
D-WarRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 5.0