Movies
Ratings
29
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Tokyo SonataRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
Stranger Than ParadiseRated ★ 5.0
GoodFellasRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5- Invocation Of My Demon BrotherRated ★ 4.0
- Lucifer RisingRated ★ 2.5
- Scorpio RisingRated ★ 3.5
- Kustom Kar KommandosRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.5