Movies
Ratings
60
We Live In TimeRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 5.0- The King's WardenRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5- A House of DynamiteRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 3.0- Good NewsRated ★ 3.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5- MaterialistsRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0