Movies
Ratings
688
Don't Look UpRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
The President's BarberRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
ContactRated ★ 4.0