Movies
Ratings
1626
DogvilleRated ★ 4.0
Red Riding HoodRated ★ 2.0
TwistersRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5- NowhereRated ★ 2.5

12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Ready or NotRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0- The Hatchet Wielding HitchhikerRated ★ 3.0
- The MotherRated ★ 2.0
- Heart of StoneRated ★ 2.5
- Badland HuntersRated ★ 1.5
- DamselRated ★ 2.0
- Officer Black BeltRated ★ 2.0
- UprisingRated ★ 2.0
- Woman of the HourRated ★ 3.0
- Back in ActionRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5