Movies
Ratings
439
ParasiteRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 0.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0- All for LoveRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
Just FriendsRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0