Movies
Ratings
166
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
Love ResetRated ★ 2.5- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0