Movies
Ratings
311
DunkirkRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 4.5- Our PresidentRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 1.5
Train to BusanRated ★ 3.0
K-PAXRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 0.5
The NotebookRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 2.0
Murder, Take OneRated ★ 2.0- HolidayRated ★ 1.5
ThirstRated ★ 1.0
Bayside ShakedownRated ★ 2.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0