Movies
Ratings
2292
Project Hail MaryRated ★ 5.0- The People UpstairsRated ★ 3.0
- The SingersRated ★ 4.0

SoulmateRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5- War MachineRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
New NormalRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.5- Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.0
No Good DeedRated ★ 3.0- The RIPRated ★ 4.0
- People We Meet on VacationRated ★ 2.5
Until DawnRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
- Once We Were UsRated ★ 3.0
- AnimaRated ★ 0.5