Movies
Ratings
224
ExitRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0- Steel RainRated ★ 3.5
To Each His OwnRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
The CobblerRated ★ 1.5