Movies
Ratings
35
White House DownRated ★ 4.0- Undisputed III : RedemptionRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0