Movies
Ratings
88
MinariRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0- Delta BoysRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 3.5- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 4.5
- BargainRated ★ 5.0
- ResistanceRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
HurricaneRated ★ 5.0
Under the SunRated ★ 5.0
Moving OnRated ★ 5.0
Feng ShuiRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0- 정장Rated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 5.0
A Serious ManRated ★ 0.5- Action!Rated ★ 3.5
- Well-dyingRated ★ 5.0
- Jungsoo the delivery guyRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5