Titles you rated
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 0.5
The MegRated ★ 0.5
Ocean's EightRated ★ 4.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.5
Fly Me to the SaitamaRated ★ 4.0
DenderaRated ★ 2.0
TedRated ★ 2.0
Snakes and EarringsRated ★ 2.5
WinchesterRated ★ 2.5
Teiichi: Battle of Supreme HighRated ★ 2.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
Twelve Children Who Want to DieRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 0.5
The Miracle WorkerRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 2.5
Chicken LittleRated ★ 2.0
ItRated ★ 3.0