Movies
Ratings
711
R-PointRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0- A Family AffairRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The SinRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0- CobwebRated ★ 3.5
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.5
IrreversibleRated ★ 2.5
LucaRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5