Movies
Ratings
1865
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
- The King's WardenRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.5- A House of DynamiteRated ★ 3.5
- Good NewsRated ★ 2.5
- The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5- The World of LoveRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 4.0- PreyRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5